CENTRUM JĘZYKAROSYJSKIEGO, UKRAIŃSKIEGO I POLSKIEGO

https://o-ela.pl/wp-content/uploads/2022/08/2.hero_books.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://o-ela.pl/wp-content/uploads/2022/08/about_inner_01.png

SZKOŁA JĘZYKOWAO! ELA

Szkoła rozpoczęła swoją działalność w 2008r. jako Moscow Club Centrum Języka Rosyjskiego i Ukraińskiego.  Od tego momentu sukcesywnie działa na Śląsku, poszerzając grono zadowolonych klientów indywidualnych i biznesowych. Ideą szkoły  jest profesjonalne i rzetelne nauczanie języka rosyjskiego i ukraińskiego oraz polskiego jako obcego przez wykwalifikowanych lektorów.

W szkole opracowaliśmy własną metodę nauczania, dzięki której z roku na rok przybywa zadowolonych klientów, a nasi kursanci pozostają z nami kilka lat, zapraszając i ucząc się z przyjaciółmi, bądź w kręgu rodzinnym. U nas nie ma miejsca na nudę, dużo dyskutujemy, czytamy, oglądamy, ponieważ jako jedyne Centrum Języka Rosyjskiego i Ukraińskiego na Śląsku posiadamy bogato wyposażoną mediatekę, czytelnię oraz platformę do nauki leksyki online. Nasze zajęcia odbywają się w miłej atmosferze.

Nauczanie jest naszą pasją, którą wspieramy kreatywnością, licznymi szkoleniami metodycznymi, wyjazdami edukacyjnymi. Od 2022 szkoła zmieniła nazwę na O!Ela i wciąż oferuje kursy stacjonarne w głównej siedzibie w Tychach w Centrum Balbina oraz kursy on-line, z całodobowym dostępem do materiałów  dla uczestników. Po godzinach w ramach kursów wspólnie wybieramy się na wycieczki do muzeów, teatrów, festiwale filmowe, na koncerty oraz integrujemy.

Szkoła O!Ela (wcześniej Moscow Club)  alternatywą dla dużych sieciowych szkół, gwarantuje profesjonalizm, dobrze wyposażoną salę szkoleniową i indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu. Przyjdź, zobacz i zostań z nami.

ul. Jana Barona 30, 43-100 Tychy
Posiadamy bogato wyposażoną mediatekę, czytelnię oraz platformę e-learningową.
Opracowaliśmy własną metodę nauczania.
Prowadzimy kursy stacjonarne oraz on-line z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://o-ela.pl/wp-content/uploads/2022/08/wiekszy-dymek.png

„Kurs był prowadzony w bardzo ciekawy i przystępny sposób. Pani prowadząca przemiła osoba. Wspaniała atmosfera.”

REFERENCJE
Urzędnik
https://o-ela.pl/wp-content/uploads/2022/08/pan.png
https://o-ela.pl/wp-content/uploads/2019/04/teacher_3.jpg

LEKTOREla Cech-Walendowska

Z pasją i wielkim zaangażowaniem uczy języka rosyjskiego, ukraińskiego, polskiego Ukraińców, wykorzystując współczesne technologie oraz wspiera tyskich przedsiębiorców w kontaktach z rosyjsko-/ukraińskojęzycznymi partnerami.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kontakt
ul. Jana Barona 30, Tychy
+48 609-76-88-18
Pn - Pt: 9:00 - 17:00
Newsletter